RPM Sondaj

Ulusal Mühendislik Jeolojisi ve Jeoteknik Sempozyumu 2017

10-12-2017 , 09:00 , ithat Özsan Amfisi ile 180 kişi kapasiteli İ. Akif Kansu Toplantı salonu

Mühendislik Jeolojisi Derneği (MühJeoDer) tarafından 12 – 14 Ekim 2017 tarihleri arasında Ulusal Mühendislik Jeolojisi ve Jeoteknik Sempozyumu 2017 düzenlenecek.

“Türkiye’de mühendislik jeolojisi konusunda gereksinim duyulan bilimsel iletişimi etkin bir biçimde sağlamak amacıyla ulusal ve uluslararası düzeyde bilimsel toplantılar (kongre, sempozyum, konferans, çalıştay vb.) düzenlemek veya düzenlenmesine destek olmak” maddesi kapsamında her iki yılda bir düzenlenmesi öngörülen Mühendislik Jeolojisi ve Jeoteknik Sempozyumlarının ikincisi Çukurova ve Mersin Üniversiteleri ile Mühendislik Jeolojisi Derneği'nin ortaklaşa katkılarıyla 12-14 Ekim 2017 tarihleri arasında Çukurova Üniversitesi Yerleşkesinde (Adana) düzenlenecektir.

Sempozyumun amacı; mühendislik jeolojisi - jeoteknik (hidrojeoloji ve jeotermal enerji de dahil olmak üzere) alanında yapılan araştırmaların sunulması ve tartışılması, teknik ve bilimsel gelişmelerin uygulamalı jeoloji camiası mensupları arasında paylaşılması, bu alanda çalışan araştırmacıları, mühendisleri, firma temsilcilerini, yönetici çevrelerini ve öğrencileri aynı platformda buluşturarak bilimsel ve teknik anlamda daha yaygın ve yararlı bir iletişimin ve işbirliğinin sağlanmasıdır.

Sempozyum; araştırmacıları, mühendisleri, yöneticileri ve akademisyenleri bir araya getirirken, aynı zamanda tüm katılımcılar için gelecekteki eğilimleri ve fırsatları da sunacaktır. Sizleri sempozyumda birlikte olmaya davet ediyoruz.

SEMPOZYUM DÜZENLEME KURULU

Sempozyum Yeri

Ulusal Mühendislik Jeolojisi-Jeoteknik Sempozyumu 2017 (Muhjeo'2017), Çukurova Üniversitesi Balcalı yerleşkesinde bulunan 450 ve 150 kişi kapasiteli iki salonu ve geniş fuayesi bulunan Mithat Özsan Amfisi ile 180 kişi kapasiteli İ. Akif Kansu Toplantı salonunda eş oturumlar ile gerçekleşecektir.

Ulusal Mühendislik Jeolojisi ve Jeoteknik Sempozyumu 2017
Etkinlik No : 7
Tarih : 10-12-2017
Mekan : ithat Özsan Amfisi ile 180 kişi kapasiteli İ. Akif Kansu Toplantı salonu
Açık Adres : Çukurova Üniversitesi Yerleşkesi ithat Özsan Amfisi ile 180 kişi kapasiteli İ. Akif Kansu Toplantı salonu
Web: : http://www.sondajcilar.com
Etkinlik Türü: : Sempozyum

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Kuruluş - 2010 sondajcilar.com her hakkı saklıdır.