RPM Sondaj

Zonguldak’ta zemin sondaj çalışmaları başladı

Zonguldak Belediyesi ve TOKİ tarafından yılsonuna kadar ihalesi yapılacak olan Sahil Projesi için zemin sondaj çalışmaları başladı.

Zonguldak Belediyesi ve TOKİ tarafından yılsonuna kadar ihalesi yapılacak olan Sahil Projesi için zemin sondaj çalışmaları başladı.

İsmet İnönü Parkı’nda TOKİ ve Zonguldak belediyesi çalışanları tarafından başlayan çalışmalarda proje öncesinde zemin etüt çalışmaları gerçekleştiriliyor. Çalışmaların Lavuar Alanı ve Millet Bahçesi’nin yapılacağı alanda da yapılacağı öğrenildi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sahil Projesi’nde ihalenin bu yıl sonuna kadar yapılacağını ve 2020 yılında çalışmalara başlanacağını duyurmuştu. Zonguldak Sahil Projesi’nde zemin sondaj çalışmaları İnönü Parkı’ndan başladı. Zonguldak Belediyesi ve TOKİ tarafından yılsonuna kadar ihalesi yapılacak olan Sahil Projesi için zemin sondaj çalışmaları başladı. İsmet İnönü Parkı’nda TOKİ ve Zonguldak belediyesi çalışanları tarafından başlayan çalışmalarda proje öncesinde zemin etüt çalışmaları gerçekleştiriliyor. Çalışmaların Lavuar Alanı ve Millet Bahçesi’nin yapılacağı alanda da yapılacağı öğrenildi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sahil Projesi’nde ihalenin bu yılsonuna kadar yapılacağını ve 2020 yılında çalışmalara başlanacağını duyurmuştu.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Kuruluş - 2010 sondajcilar.com her hakkı saklıdır.