RPM Sondaj

Maden Türkiye 2018 fuarı start aldı

Maden Türkiye 2018, 8. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı başladı.

Maden Türkiye 2018, 8. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı başladı.

Fuarın Medya sponsor ve partnerleri olan www.sondajcilar.com - www.sondajrehberi.com ve SONDAJ TV olarak yerimizi alarak katılım sağladığımız fuarda birçok firma ve ziyaretçi bir araya geliyor.

Maden Türkiye Fuarı’nın açılışına Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Güven Önal, Türkiye Madenciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Emiroğlu, Türkiye İhracatçılar Meclisi Maden Sektör Kurulu Başkanı ve İstanbul Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Dinçer ve Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürü Hasan Hüseyin Erdoğan katıldı.

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.Genel Müdür Yardımcısı Hakan Mirgün açılış konuşmasında “Ülkemizin, ekonomimizin gelişimi için hammadde kaynağı olan madenciliğin katkısı yadsınamaz. Maden Türkiye Fuarı olarak bizler de bu gelişime katkı sağlamak için daha çok çalışacağız.” dedi. Fuarın maden sektörü için son derece kıymetli bir ticaret platformu olduğunu belirten Mirgün, her yıl daha da verimli bir fuar hazırlama gayreti içerisinde olduklarını ifade etti.

İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Maden Türkiye 2018 Fuarı, 13-15 Aralık tarihlerinde 10:00 – 19:00 saatleri ve 16 Aralık tarihinde 10:00 - 18:00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Kuruluş - 2010 sondajcilar.com her hakkı saklıdır.