RPM Sondaj

Sektöründe Lider Olmayı Başardık

Türkiye'nin ilk ve tek sondajcılar rehberi olan http://www.sondajcilar.com/ da sondaj sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Türkiye'nin ilk ve tek sondajcılar rehberi  olan http://www.sondajcilar.com/ da sondaj sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Sistemimiz firmalara hizmet ederek, her gün artmakla beraber 1500'e ulaşan ve her geçen gün artan kayıtlı firma mevcuttur. Bu firmalardan maden sondajı, su sondajı, zemin etüt, jeotermal sondaj, petrol sondajı, yatay sondaj, fore kazık, dalgıç pompa, pompa, kompresör ve sondaj sektörüne hizmet eden daha birçok firma mevcuttur.

Türkiye Sondajcılar Rehberi http://www.sondajcilar.com/ 'u farklı yapan Türkiye de ki sadece sondaj sektörü üzerine tek rehber olmasıdır. Bu sebeptendir ki günlük ortalama dünya ve ülke genelinde 8-10 bin kişi gerçek ziyaretçisi google analistic kayıtlarıyla açık ve sabittir.

Bunun haricinde sosyal medya da ki binlerce takipçisi ile sosyal medya da ki gücü ortadadır. Facebook, twitter ve instagramı aktif bir şekilde kullanıp kendini ve kayıtlı firmalarını tüm dünyaya tanıtıp ve reklamını yapmaktadır.

Bu işi 4 kişilik bir ekip ile sürekli güncel bir şekilde, aldığımız parayı sonuna kadar hak ederek ve bunun karşılığını alana kadar ve müşteri memnuniyetini sağlayana kadar emek sarf ediyoruz.

Sonuç olarak sektörün nabzının burada atmasını sağlıyoruz. Tüm sondajcıları bir araya getirmek için elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz.

Detaylar için aşağıdaki linki tıklayınız. http://www.sondajcilar.com/firma-ekle.html linkinden gerekli bilgiyi görebilirsiniz.

Tanıtım ve reklamınızı 1 yıl boyunca sitemiz vitrin sayfasında ve aşağıdaki sosyal medya adreslerimizde yer veriyoruz.

https://www.facebook.com/sondajcilarrehberi

https://twitter.com/sondajcilar

http://instagram.com/sondajcilar/

www.sondajcilar.com grubu

SONDAJ HABERR grubu
SONDAJCILAR grubu
SONDAJ FİRMALARI BURADA TOPLANIYOR. .. grubu
sondajcilar.com grubu
Sondajcılar sayfası

Saygılarımızla, iyi çalışmalar.

Türkiye Sondajcılar Rehberi 

http://www.sondajcilar.com [email protected]

HAYIRLI GÜZEL GÜNLER

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Kuruluş - 2010 sondajcilar.com her hakkı saklıdır.