RPM Sondaj
Meteor Makina Sondaj Ekipman Sanayi

Meteor Makina Sondaj Ekipman Sanayi

302 Sk. No: 20-22 2. San. Sit. Bornova, İzmir
Mesaj Gönder
Meteor Makina Sondaj Ekipman Sanayi
302 Sk. No: 20-22 2. San. Sit.
Bornova , İzmir
İş Alanları

Ankara Sondajcılar

Sondaj Sektöründe Çeşitli İthalat Ve İhracatlar Yapan Firmamız Daha Sonraki Yıllarda Meteor Makina Sondaj Sanayi

Meteor Makina Sondaj Ekipman Sanayi Hakkında

Firmamız ilk olarak Ekip Demir Ltd. Şti. adında ithalat ve ihracat yapmak amacıyla kurulmuştur. Çeşitli ithalatlar ve ihracatlar  yapan firmamız daha sonraki yıllarda Türkiye'de sondaj ekipman alanında imalat bulunmamasını değerlendirip ithalatlarını bu sektörde yoğunlaştırmış ve sondaj sektöründe ilk ithalatına 1999 yılında Rusya'dan ithal ettiği sondaj matkapları ile başlamıştır.

Sondaj sektöründe çeşitli ithalat ve ihracatlar yapan firmamız daha sonraki yıllarda Meteor Makina Sondaj Sanayi adı altında farklı bir firma oluşturarak sondaj sektötüründe ki tüm ekipman ihtiyaçlarını gidermek için çalışmalarını geliştirmiştir.

Tüm dünya üzerinde gelişen sondaj sektörünün çalışmalarını yakından takip eden firmamız; en kaliteli ürünleri elde edebilmek amacıyla ithalatlarını  "Rusya,Çin,Kore,Ukranya,Amerika,Azerbeycan,Kazakistan,Gürcistan,Suriye,Irak,İran" gibi ülkelerde sürdürmektedir.

Firmamızın en büyük özelliği dünya üzerinde ki yüksek ekipman fiyatlarını en düşük seviyede temin edebilmesi ve müşterilerine en uygun şartlarda aktarabilmesidir. Firmamız, dünyanın önde gelen matkap fabrikaları olan Rusya Volgaburmash, Uralburmash ve Ukranya DDZ fabrikalarında bağlantısı olup bulunması güç ekipman ihtiyacını kısa sürede fabrikadan temin edebilmektedir.

METEOR MAKİNA SONDAJ sektörünün gelişen ekipman ihtiyacını karşılamak ithalat, ihracat ve üretim yapmak için kurulmuş olup sektörünün yüksek ekipman fiyatlarını düşük maliyetlere ithal edip müşterilerine uygun şartlarda aktarmayı misyon etmiş sektörünün önde gelen firmalarından olmayı başarmıştır.

Misyonumuz; Müşteri odaklı satış ve satış sonrası kaliteli servis anlayışıyla müşteri ihtiyaçlarının en ekonomik, en rantabl ve en hızlı şekilde çözümlenmesini sağlamak ve bunu sürekli kılmaktır.

Kalite Politikamız; Teknolojiyi yakından takip ederek, teknolojinin insanoğluna kazandırdığı tüm olanakları müşterilerinin hizmetine sunmaktır.SAYGILARIMIZLA ...

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Firmaniz cok caliskan bi firma Kardesler sondajcilik Gültekin sondaj Izmir / kiraz

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Kuruluş - 2010 sondajcilar.com her hakkı saklıdır.