RPM Sondaj
Ünal Ege Sondaj Dalgıç Pompa

Ünal Ege Sondaj Dalgıç Pompa

Geyikli Mah. No:1/1 Ezine, Çanakkale
Mesaj Gönder
Ünal Ege Sondaj Dalgıç Pompa
Burayı Kirala
Geyikli Mah. No:1/1
Ezine , Çanakkale
İş Alanları

Çanakkale Sondajcılar

Ünal Ege Sondaj Dalgıç Pompa Müşterilerine 1986 Yılından Beri Sondaj Ve Dalgıç Pompa Sektöründe Faaliyet Göstermektedir .

Ünal Ege Sondaj Dalgıç Pompa Hakkında

Ünal Ege Sondaj Dalgıç Pompa   müşterilerine 1986 yılından beri sondaj ve dalgıç pompa sektöründe  faaliyet göstermektedir . 

Yeraltı sularının yeryüzüne çıkarılması teknolojik imkanlar sayesinde artık çok kolay. Firma olarak; bizlerde siz değerli müşterilerimize yıllardır bu alanda hizmet vermekteyiz.

Su sondaj işi ve su arama faaliyetlerimizde kazandığımız tecrübeyle sizlere en hızlı, çabuk ve ekonomik yoldan suyla buluşturma işi firmamızın öncelikli görevidir. Firma olarak; değişik sektörlerde çalışan firma, şahıs, kurum, kuruluş ve iş adamlarımıza başarıyla hizmet vermekteyiz.

Ana faaliyet alanlarımız tarımsal sulama amaçlı su sondajları, içme suyu amaçlı su sondajları inşaat, madencilik ve endüstri sektörü su sondajlarıdır.

Tecrübe ve titizlik gerektiren derin kuyuların kazılmasında, teçhizinde ve tespitinde firmamızın tecrübesine, teknik birikimine, ekibine ve makine parkına güvenebilirsiniz. Yapılacak etüt çalışmalarıyla sondaj çalışmalarına yön vermekte ve müşterilerini her kademede bilgilendirmektedir. 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, politikasını gerçek hizmet, zaman ve en iyi sonuç olarak belirlemiştir. Her müşterimizi ayrı tutarak, müşteri odaklı çalışmayı benimseyip her müşterinin ihtiyaçlarına göre çözümler üretmeyi amaç edinmiştir. Yurdumuzun yeraltı kaynaklarının en ekonomik şekilde değerlendirilmesine katkıda bulunduğumuz için mutluyuz.

Biz; Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki faaliyetine devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz...

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Kuruluş - 2010 sondajcilar.com her hakkı saklıdır.