RPM Sondaj
Ak Pompa

Ak Pompa

Hamidiye Mah. D-100 Karayolu Üzeri Pak Otel Yanı No:216/2B Merkez, Düzce
Cep Onaylı
Online
Mesaj Gönder
Ak Pompa
Serdar Akçay
Hamidiye Mah. D-100 Karayolu Üzeri Pak Otel Yanı No:216/2B
Merkez , Düzce
İş Alanları

Düzce Sondajcılar

Düzce Ve Çevresinde Su Pompaları , Hidroforlar Satışı Ve Montajı, Ev Ve İş Yerlerine Su (Sıhhi) Tesisatı Ve Bina İçi Doğalgaz Ve Kalorifer Tesisatının Çekilmesi, Radyatörlerin Takılması, Mutfak Ve Banyo Tadilatlarının Yapılması, Yangın Tesisatı, Hava Tesi

Ak Pompa Hakkında

isyonumuz;

Global olarak suyun kullanıldığı her türlü alanda, gelişime açık yönetim biçimi ile ortaya koyduğu öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla hızla büyüyerek, kaliteli ve güvenilir ürünleri müşterilerin hizmetine sunmak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, mikro ve makro ölçmekte katma değer yaratarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz;

Değişen dünya koşullarına uyum sağlayacak şekilde sürekli gelişerek, plastik sektöründe ulusal pazarda lider kuruluşlardan birisi olmak. 

Kalite Politikamız;

Kaliteden ödün vermeden kalite-fiyat dengesini sağladığına inandığımız ürünlerimiz, kalite yönetim sistemimizin süreçleri doğrultusunda tedarik zincirinin her noktasında titizlikle konrol edilmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Satış sonrası hizmetler departmanının geri bildirimleri ile kalite sistem yönetimi tarafından gerekli görülen değişiklikler, süreçlerde ve uygulamada hızlı bir şekilde güncelenmek suretiyle en yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Kuruluş - 2010 sondajcilar.com her hakkı saklıdır.