RPM Sondaj
Bilim Kimya Sondaj Kimyasalları Üreticisi

Bilim Kimya Sondaj Kimyasalları Üreticisi

İkitelli O.s.b. Hürriyet Blv. Deparko Plz. No.1/2 Kat.3 Başakşehir, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Bilim Kimya Sondaj Kimyasalları Üreticisi
Oktay Akbal
İkitelli O.s.b. Hürriyet Blv. Deparko Plz. No.1/2 Kat.3
Başakşehir , İstanbul
Türkiye'nin En Kapsamlı Sondaj Kimyasalları Üreticisi

Bilim Kimya Sondaj Kimyasalları Üreticisi Hakkında

Bilim Kimya Merkez Adres: İkitelli O.S.B. Hürriyet Blv. Deparko Plz. No.1/2 Kat.3 Başakşehir – İSTANBUL - Telefon: 0212 486 3641 - 42

Bilim Kimya Depo Adres: İkitelli O.S.B. Enkoop Cd. Enkoop San. St. No.8, 34490, Başakşehir – İstanbul Telefon: (0212) 486 3631 - 38

Bilim Kimyevi A.Ş - Bilim Kimya, merkezi ve depolarıyla İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde konuşlanmış; hammadde distribütörlüğü yapan aynı zamanda da reaksiyonlu kimyasallar üreten bir firmadır. Yapı taşlarımızdaki sektörel birikim çok daha eskiye dayanmakla birlikte 2009’da fiili olarak şirketimizin kuruluşunu gerçekleştirdik. İzmir ve Bursa da bölge satış ofislerimizi açtık, yıl be yıl büyüdük ve yerimizi sağlamlaştırdık.Firmamız, yılların ticari birikimi ve tecrübesini,  sektörün en dinamik, konusunda bilgili ve deneyimli kadrosuyla birleştiren kolektif bir yönetim anlayışı ile hizmet vermektedir.

2000 m2 kapalı, 1500 m2 açık alanda üretim, depolama ve satışın bütün aşamalarında çevre, iş sağlığı, güvenliği ve kalite yönetim sistemleri anlayışından ödün vermeden çalışmaktadır. Uluslar arası ISO 9001:2008 (Kalite yönetim sistemi sertifikası), ISO 14001 (Çevre yönetim sistemi sertifikası), OHSAS 18001:2007 (İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi sertifikası) standartları firmamızda mevcuttur. Kimyasal hammadde ithalatı yaptığımız başlıca ülkeler; Polonya , Almanya, Fransa, İtalya, Güney Kore, Hindistan, Rusya, Malezya, Endonezya, Çin, İran ve Suudi Arabistan'dır. Kimyasallarımızı sektör lideri firmalardan ithal edip, kalite zinciri bozulmadan depolayıp müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Distribütör veya bayisi olduğumuz başlıca firmalar Alman PCC Exol, İsviçreli Archroma, Amerikan ICM Products, İtalyan ACC Silicones, Hollandalı Si-Linq, Güney Koreli KCC Corporation,İngiliz BasildonChemicals, Hintli EsteemIndustries, Çinli PangsChemCodır.

Pek çok farklı sektöre hammadde temin ediyoruz, müşterilerimizi yalnızca tedarik sürecinde değil üretim sürecinde de yalnız bırakmıyoruz. Tesisimizde hem kalite hem Ar&Ge Laboratuarımız mevcut. Bu sayede sektörün sürekli değişen ve çeşitlenen ihtiyaçlarına uyan hızlı bir hizmet sunuyoruz. Bu laboratuarlarımızda müşterilerimize formülasyon, yenilikçi ürünler konusunda destek vermekteyiz. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda esterleşme, kondenzasyon, polimerizasyon gibi pek çok reaksiyonları uzman kadrolarımız ile tesisimizde gerçekleştiriyoruz. Bilim Kimya’da müşteri memnuniyeti, etkin hizmet, kaliteli hammadde ve makul fiyat bulacağınızı garantiliyoruz. Tüm müşterilerimize bugüne kadar bize gösterdikleri yakın ilgi ve destekten ötürü teşekkür ediyoruz. Bugün ve gelecekte de sorunsuz hizmete devam sözü veriyoruz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Denemek istiyoruz. Umarım bahsettiğiniz gibi çıkar.

    OKTAY AKBAL
    HİÇ MERAK ETMEYİN ÜRÜNLERİMİZ KALİTELİ ve ÇOK BAŞARILIDIR

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Kuruluş - 2010 sondajcilar.com her hakkı saklıdır.