RPM Sondaj Malzemeleri

Haliloğlu Sondaj

BAĞ BAHÇE TARLA ARSA SU SONDAJI - HAVALI SONDAJ - KUYU AÇMA  - KUYU RUHSATI HİZMETİ

Su sondajı işlerinde üstün teçhizatlarımız ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Havalı sondaj ve diğer sondaj işlerinde dayanıklı sondaj makinamızla hizmet veriyoruz. Kanal açma ve kuyu açma işlerinde faaliyetlerimiz süregelmektedir. Sondaj ve Kuyu sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz. Haliloğlu Sondaj olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Yaptığı teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Haliloğlu Sondaj olarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur. İzmir çevre il ve ilçelerinde yılların tecrübesi ve kalitemizle hizmetinizdeyiz...

HALİLOĞLU SONDAJ

Çalışma S.

Hafta İçi
08:30 - 21:00
Cumartesi
08:30 - 21:00
Pazar
08:30 - 21:00
MENU