RPM Sondaj
İrfan Makina Sondaj

İrfan Makina Sondaj

Kazım Karabekir Cad. No:31/11 İskitler Altındağ, Ankara
Mesaj Gönder
İrfan Makina Sondaj
Kazım Karabekir Cad. No:31/11 İskitler
Altındağ , Ankara
İş Alanları

Ankara Sondajcılar

İrfan Makina Sondaj Malzemeleri Ankara

İrfan Makina Sondaj Hakkında

HAKKIMIZDA
1997 de Yeni Sanayi Caddesi Tunç Sokak No:38de kurulan kurulan şirketimiz İrfan Pompa sonraki yıllarda gelişimini tamamlayarak İrfan Motor Pompa olarak hizmet vermektedir.
Firmamız yaptığı tüm işlerde son kullanıcı memnuniyetini esas almaktadır.
İrfan Pompa  Ekibinde bulunan konusunda uzman çalışma arkadaşlarıyla sizlere kaliteyi en ucuza sağlamaktadır.
İrfan Pompa , müşterilerine en kaliteli ürünü en uygun fiyatla vermeyi ilke edinmekle birlikte her zaman doğru ve ulaşılabilir hedefleri vardır. Hedeflerimize emin adımlarla ilerlemekteyiz. 
İrfan Pompa  yüksek pazar payını, uzun yıllara dayanan geçmişine, yüksek tecrübesine ve yılların getirdiği uzmanlığına borçludur. Bu doğrultuda her geçen gün müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmaktadır. 
İrfan Pompa , kalitesini sektörünün gereksinimlerinin farkında olmasına ve bu yönde hizmet vermesine borçludur.  Tüm işlerinin odak noktasında tamamiyle müşteri memnuniyeti bulunmaktadır.
İrfan Pompa , sahip olduğu değerleri koruyarak, sektöründe öne çıkan firmalardan olmaya ve her geçen gün daha kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.
Biz müşteri memnuniyetini esas alırız. Müşterilerimize mükemmel bir hizmet vaadediyoruz. Tecrübe ve birikimlerimizi sizlere çözüm üretmek için kullanıyoruz. Siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve sizlerim tam da isteği şekilde çözümler üretmek için her geçen gün hizmet kalitemizi arttırıyoruz. Çelik halat ve inşaat malzemeleri konusunda çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Kuruluş - 2010 sondajcilar.com her hakkı saklıdır.