RPM Sondaj
Kardeş Sondaj

Kardeş Sondaj

Tırmıl Sanayi Sitesi 63168 Sk. A1 Blok No:9 Akdeniz Merkez, Mersin (İçel)
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Firmamız Kurulduğu İlk Günden Beri Kalite, Kontrol Ve Sağlamlığı İlke Edinmiştir. Dünyadaki Ve Ülkemizdeki Sektörde Gelişmeleri Ve Değişimleri Yakından Takip Edip, Sizlerin Verdiği Destekle Yurdun Her Bir Köşesine Hizmet Vermektedir.

Kardeş Sondaj Hakkında

SONDAJ UYGULAMA

KILIF BORUSU

HİDROFOR SİSTEMLERİ

POMPA SİSTEMLERİ

Firmamız kurulduğu ilk günden beri kalite, kontrol ve sağlamlığı ilke edinmiştir. Dünyadaki ve ülkemizdeki sektörde gelişmeleri ve değişimleri yakından takip edip, sizlerin verdiği destekle yurdun her bir köşesine hizmet vermektedir.

Misyonumuz: Firmamız müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğun bilincinde, değerlerine sahip, güvenirliliği, kalite yönetimi, yaygın hizmet ağı, ürün çeşitliliğindeki öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, ilk akla gelen ve tercih edilen bir firma olmak.

Vizyonumuz: Firmamız günümüz İş dünyasında hızla gelişen teknoloji ve rekabet ortamında Kalite Bilincini benimsemiştir. Projelendirme, proje çözümü imalat oluşturma, montaj, kalite, fiyat ve zamanında teslimat en büyük farkımızdır. Teknoloji ve estetiğin birleşiminde güzelliği sunma gayretiyle mekanları hoş hale getirmek şiarımızdır.Tavsiyeleriniz ve sizlerin beğenileri kıvancımızdır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00-20:00
Cumartesi 09:00-20:00
Pazar 09:00-20:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Kuruluş - 2010 sondajcilar.com her hakkı saklıdır.