RPM Sondaj
Melis Sondaj

Melis Sondaj

İvedik O.s.b. 21. Cadde Güneş 90. San. Sit. 1401 Sk. No:49-51 Ostim Yenimahalle, Ankara
Mesaj Gönder
Melis Sondaj
Selçuk Pala
İvedik O.s.b. 21. Cadde Güneş 90. San. Sit. 1401 Sk. No:49-51 Ostim
Yenimahalle , Ankara
İş Alanları

Maden

2001 Yılında Kurulan Firmamız, Kurulduğu Yıldan Bugüne Çamur Pompası, Sondaj Makinası Ve Sondaj Makinası Yedekleri İmalatı...

Melis Sondaj Hakkında

2001 Yılında  kurulan firmamız, kurulduğu  yıldan bugüne  çamur pompası, sondaj makinası ve sondaj makinası yedekleri imalatı yapan  MELİS SONDAJ MAKİNA SANAYİ., sonraki yıllarda ise mekanik ve hidrolik sondaj makineleri üretimine de başlamıştır.

Üretim faaliyetlerinin yaygınlaşmasının yanı sıra, Şirketimiz bugün saha çalışmaları araştırma projeleri gibi madencilik sektörü kapsamına giren diğer alanlarda da önemli bir konuma sahiptir. Ayrıca bir çok sondaj firmasına yedek parça ve ekipman tedariki de sağlamaktadır.

MELİS SONDAJ MAKİNA SANAYİ olarak., üstün deneyimi, yetenekli uzman kadrosu, modern teknolojiye sahip makina parkı ve donanımı ile ülkemizin önde  gelen sondaj makinesi imalatı kuruluşlarından biriyiz.

 

YENİLEME VE REVİZYON

Satışını yaptığımız veya başka bir firmadan satın aldığınız birçok makina sizin özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda revise edilebilir. Müşterilerimize üretim ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunuyoruz. Satın aldığınız makinaların hasar görmüş ya da eskimiş parçalarını değiştirebileceğimiz gibi tamamen yeni parçalarla makinayı daha üst sürümleri seviyesine çıkarabiliriz.

 

Yenileme ve Revizyon aşamasının ana unsurları yerinde bir yenileme uygulaması, iyileştirme/geliştirme (upgrade) ve parça değişimidir. Bu çerçevede yenileme revizyon çaılışmaları öncelikle makinenizin incelenmesi, işlem analizi ve sizin istekleriniz doğrulutusunda yapılan değişiklikler olarak sınıflandırılır.Teslim süresi makinenizin revizyon ve yenileme işlemlerine göre değişiklik gösterir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Kuruluş - 2010 sondajcilar.com her hakkı saklıdır.